facebook
instagram
linkedin
youtube
0 212 501 98 84 - 0 532 786 02 67
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

General Vinç | Kurumsal

GENERAL VİNÇ ismiyle başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanma becerisi takım halinde çalışma ruhu GENERAL VİNÇ  üstün ve sürekli başarılara el birliğiyle ulaştıracaktır. Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürünü oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, tüm GENERAL VİNÇ çalışanlarının politikasıdır. Çünkü; DÜRÜSTLÜK,KALİTE ve BAŞARI  GENERAL VİNÇ ’in temel ilkeleridir. Hedefimiz Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.
Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde KALİTEYİ ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA tamamlamaktır. Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli analizlerinin yapılarak, çevrenin korunması ve toplam kalitenin iyileştirilmesini sağlamak temel prensiplerimizdendir. Bu amacı gerçekleştirmek üzere, teknolojik gelişmeleri takip ederek, proje faaliyet alanlarında uygun çalışma ortamı sağlayarak insan ve çevre sağlığına uygun kaliteli malzeme ve teçhizat seçimi yaparak tasarım ve inşaat faaliyetlerinde, doğal kaynak kullanımının maksimum düzeyde tutulması ve geri dönüşümün desteklenmesini sağlayarak çalışmalarımız sürmektedir.
GENERAL VİNÇ  İSTANBUL ve çevresinde vinçli taşımacılık,ağır makina taşımacılığı,vinç kiralama,fuar kurulumu ,fuar montaj  de montaj sektörlerinde hizmet vermektedir...

BİZ KİMİZ ? | General Vinç | İstanbul Vinç Kiralama|İstanbul Vinçli Kamyon
Web Tasarım İzmir © 2015